Author: 3***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful ❤️
Color: Black Brown
Price: 151kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb25021523389368483 |
Author: 3***6
Date:
Review: So beautiful ❤️
Color: Black Brown
Author: M***7
Date:
Review: Amaziiiiiiing .. looks and feel amazing . Highly recommended ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Black Brown
Author: R***a
Date:
Review: The best and perfect wig I have ever put on! Looks very natural despite the low price. I highly recommend it!
Color: Black Brown
Author: m***e
Date:
Review: Preciosa 😻 foto que me has enviado 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.